Prodej rodinného domu 4+kk 116M2 v Břežanech u Lešan

Pro cenu kontaktujte makléře.
Prodáno

20107

ID nemovitosti

116 m2

Velikost

3

Ložnice

1

Koupelna

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi velmi zdařilou novostavbu bungalovu 4+KK o zastavěné ploše 116m2 s velmi nízkými náklady v žádané lokalitě Posázaví.

Tato nemovitost byla zkolaudována v roce 2016, neplatí se tedy 4% daň z nabytí! Energetická náročnost budovy je vynikající, spadá do kategorie B. Dům je orientovaný na jihozápad v rovinném terénu, kde celková výměra pozemku je 877m2. V domě je velmi prostorná obývací místnost s moderně pojatou kuchyňskou linkou včetně vestavných spotřebičů.

Z obývací místnosti s francouzským oknem se dostaneme na terasu s příjemným posezením a výhledem do zahrady. Velikou výhodou jsou dvě WC, jedno přístupné ze zádveří a druhé umístěno ve velmi pohodlné koupelně. K dispozici jsou tři ložnice, z nichž dvě v současné době slouží jako dětské pokoje. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem, které zároveň slouží jako klimatizace (systém vzduch – vzduch) a současně je instalováno ústřední topení s elektrokotlem.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod a elektřinu (240V i 400V). Odpadní voda je sváděna do jímky. V zádveří, WC, technické místnosti a koupelně je dlažba, v obývací místnosti, kuchyni a ve spojovací chodbě je PVC s velmi povedeným dekorem, připomínající vinylové podlahy. V ložnicích jsou koberce. K dispozici je parkovací stání pro dvě auta. Na zahradě je umístěna uzamykatelná kůlna na nářadí, 9m2 veliká. Dále je zde pro nejmenší dětské pískoviště zapuštěné do země.

Na volném prostranství zahrady jsou vysázené ovocné stromy.
Dům leží na okraji obce Břežany, v místě naprostého klidu a soukromí, zároveň v sousedství žije několik mladých rodin s dětmi.
Autobusová zastávka Břežany se nachází cca 6 min chůzí, vlaková zastávka je v nedalekých Krhanicích, škola, školka v Lešanech (kam Břežany správně spadají), dále je zde pizzerie, obchod.


Kompletní občanská vybavenost je v nedalekých Netvořicích (4 km), centrum Prahy je 40 km.
Velmi krásná Posázavská oblast, s volnočasovým vyžitím (Konopiště, Slapská přehrada, Posázavská stezka).


Adresa

  • Země: Česká Republika
  • Město / Town: Břežany - Lešany
Otevřít na Google Mapách

Kontakt

Jan Šťástka

certifikovaný realitní makléř
Křižíkova 506/62 Praha 8 - Karlín 186 00
+420776611086
info@janstastka.cz
Další Vlastnosti

Podobné nemovitosti

Prodej rodinného domu 4+1 v Pertolticích pod Ralskem

Prodáno

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi rodinný dům 4+1 s garáží a velkou halou vhodnou k podnikání. Zastavěná plocha RD je 151m2 + 99m2 haly. Dům se nachází v oblasti s nejzachovalejším ekosystémem v ČR a příroda v okolí tomu plně nasvědčuje. Budova byla postavena kolem roku 1900 a od té doby prošla mnoha úpravami. […]

151 m2
3
1