Prodej domu v osobním vlastnictví 116m2, Břežany u Lešan

4.400.000CZK

Možnosti

  • IT podpora
  • Klimatizace
  • Krb

Informace o nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi velmi zdařilou novostavbu bungalovu 4+KK o zastavěné ploše 116m2 s velmi nízkými náklady v žádané lokalitě Posázaví.

Tato nemovitost byla zkolaudována v roce 2016, neplatí se tedy 4% daň z nabytí! Energetická náročnost budovy je vynikající, spadá do kategorie B. Dům je orientovaný na jihozápad v rovinném terénu, kde celková výměra pozemku je 877m2. V domě je velmi prostorná obývací místnost s moderně pojatou kuchyňskou linkou včetně vestavných spotřebičů.

Z obývací místnosti s francouzským oknem se dostaneme na terasu s příjemným posezením a výhledem do zahrady. Velikou výhodou jsou dvě WC, jedno přístupné ze zádveří a druhé umístěno ve velmi pohodlné koupelně. K dispozici jsou tři ložnice, z nichž dvě v současné době slouží jako dětské pokoje. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem, které zároveň slouží jako klimatizace (systém vzduch – vzduch) a současně je instalováno ústřední topení s elektrokotlem.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod a elektřinu (240V i 400V). Odpadní voda je sváděna do jímky. V zádveří, WC, technické místnosti a koupelně je dlažba, v obývací místnosti, kuchyni a ve spojovací chodbě je PVC s velmi povedeným dekorem, připomínající vinylové podlahy. V ložnicích jsou koberce. K dispozici je parkovací stání pro dvě auta. Na zahradě je umístěna uzamykatelná kůlna na nářadí, 9m2 veliká. Dále je zde pro nejmenší dětské pískoviště zapuštěné do země.

Na volném prostranství zahrady jsou vysázené ovocné stromy.
Dům leží na okraji obce Břežany, v místě naprostého klidu a soukromí, zároveň v sousedství žije několik mladých rodin s dětmi.
Autobusová zastávka Břežany se nachází cca 6 min chůzí, vlaková zastávka je v nedalekých Krhanicích, škola, školka v Lešanech (kam Břežany správně spadají), dále je zde pizzerie, obchod.


Kompletní občanská vybavenost je v nedalekých Netvořicích (4 km), centrum Prahy je 40 km.
Velmi krásná Posázavská oblast, s volnočasovým vyžitím (Konopiště, Slapská přehrada, Posázavská stezka).

Plány

Půdorys rodinného domu

  • ID: 18650
  • Zobrazení 864