Pronájem mezonetového bytu 4+1 164m2 na Vinohradech

Pro cenu kontaktujte makléře.
Pronajato

20437

ID nemovitosti

164 m2

Velikost

3

Ložnice

1

Koupelna

Popis

Chcete bydlet v centru na Vinohradech a přitom v naprostém klidu? Pak neváhejte a využijte jedinečnou příležitost si pronajmout mezonetový byt v Americké ulici v 6 patře s novým výtahem, který je 50 metrů od Náměstí Míru.

Byt je rozdělen na dvě podlaží s tím, že spodní patro má celkovou výměru 113 m2, zde se nachází zádveří, WC, prostor s kombinovaným plynovým kotlem Vailant, který slouží pro ohřev vody a zároveň pro ohřev ústředního topení, chodba, jídelna s novou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči. Koupelna s rohovou vanou, Velká centrální místnost sloužící jako obývák a ložnice. V horním patře, které má celkem 51m2 se nachází dvě místnosti, které mají snížené stropy a většinou sloužily na přespání, nebo jako pokojíčky pro děti (výška do hřebene je 1,6m, jsou tady skutečně nízké stropy, pro děti ideálně do 8 let věku) .

Dále se skrz horní patro dostaneme po dřevěném schodišti na terasu, kde je oáza klidu a ani ruch z ulice tady nevnímáme. Terasa je orientovaná do vnitrobloku a má celkem 15,5 m2. V celém bytě jsou instalované světlé koberce, které jsou právě nyní průmyslově vyčištěné.

Byt je umístěn v čistém, tichém domě a pakliže hledáte klid, tak je to pro Vás ta pravá nemovitost. Vinohrady vždy byly vnímány jako prestižní adresa s nádhernou atmosférou, kde v ulicích je nepřeberné množství obchodů, kaváren a restaurací. Plná občanská vybavenost v místě, vynikající spojení MHD, kousek od domu Havlíčkovy sady, Riegrovy sady, Park Folimanka.

Adresa

 • Země: Česká Republika
 • Město / Town: Praha 2 - Vinohrady
Otevřít na Google Mapách
 • ID nemovitosti 20437
 • Cena Pro cenu kontaktujte makléře.
 • Typ Nemovitosti
 • Stav majetku
 • Pokoje 4
 • Ložnice 3
 • Koupelny 1
 • Velikost 164 m2
 • Štítek ,

Kontakt

Jan Šťástka

certifikovaný realitní makléř
Křižíkova 506/62 Praha 8 - Karlín 186 00
+420776611086
info@janstastka.cz
Další Vlastnosti

Podobné nemovitosti

Pronájem bytu 1+1 35m2 na Vinohradech

Pronajato

Pronájem bytu 1+1 35m2 na Vinohradech

Pro cenu kontaktujte makléře.

Chcete bydlet v centru Prahy  na Vinohradech a mít to všude blízko? Pak neváhejte a využijte jedinečnou příležitost si pronajmout byt 1+1 v Americké ulici v 1 patře, který je 50 metrů od Náměstí Míru. Byt je dispozičně řešen jako 1+1 s kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Celková výměra je 35 m2. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy, […]

35 m2
1
1
Pronájem bytu 1+1 36m2 na Vinohradech

Pronajato

Pronájem bytu 1+1 36m2 na Vinohradech

Pro cenu kontaktujte makléře.

  Chcete bydlet v centru Prahy na Vinohradech v nově zrekonstruovaném bytě přímo na metru? Pak neváhejte a využijte jedinečnou příležitost si pronajmout byt v Americké ulici v 5 patře, který je 50 metrů od Náměstí Míru. Byt je dispozičně řešen jako 1+1 s koupelnou, samostatným WC a komorou. Celková výměra je 36 m2. Vytápění […]

36 m2
1
1
Pronájem bytu 2+1 52m2 na Vinohradech

Pronajato

Pronájem bytu 2+1 52m2 na Vinohradech

Pro cenu kontaktujte makléře.

  Chcete bydlet v centru Prahy na Vinohradech a mít to všude blízko? Pak neváhejte a využijte jedinečnou příležitost si pronajmout byt 2+1 v Americké ulici ve 4. patře, který je 50 metrů od Náměstí Míru. Byt je dispozičně řešen jako 2+1. K dispozici je kuchyňská linka se spotřebiči (plynový sporák s elektrickou troubou, digestoř, […]

52 m2
2
1
Pronájem bytu 1+kk 37m2 v pražské Troji

Pronajato

Pronájem bytu 1+kk 37m2 v pražské Troji

Pro cenu kontaktujte makléře.

Máte možnost si pronajmout velmi hezký byt o dispozici 1+kk na Velké skále v ulici Vřesová v pražské Troji. Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.