Vaše spokojenost

5 dobrých důvodů proč se mnou spolupracovat:

1. Zkušenosti

1. Mé zkušenosti ve váš prospěch

 

Nadšení pro maximální uspokojení potřeb zákazníků je hlavním důvodem, proč síť RE/MAX roste nepřetržitě již více než čtyřicet pět let. Jsme největší realitní síť na světě a v České republice je vám k dispozici už více než 120 kanceláří.

2. Jsme vidět

2. Jsme vidět

Všem svým zákazníkům dávám možnost využít kompletní spektrum služeb a způsobů jak prezentovat nemovitost, včetně inzerce na nejnavštěvovanějších realitních portálech. Využití obrovské distribuční sítě RE/MAX umožňuje prodat nemovitost rychleji a za optimální cenu. V rámci klientů a poptávek  z celého světa.

3. Prodejní síla

3. Velká prodejní síla

Dle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značka a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Po celém světě prodáváme nemovitosti a párujeme také poptávky a nabídky v rámci celého světa. Takže na vaši nemovitost může přijít klient např. ze zahraničí.

4. Etické jednání

4. Etické jednání je pro mě základ

 

Vím, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel. Garantuji mým zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednám v souladu s  Etickým kodexem a Reklamačním řádem. Zaměřuji se na potřeby mých zákazníků a řídím se principy zaručené spokojenosti zákazníků dle referencí. Dbám na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídím Profesionálními prodejními standardy.

5. Vzdělávání a certifikace

5. Stále se vzdělávám pro kvalitní realitní služby

Pravidelně se vzdělávám v RE/MAX Akademii, která zaručuje kvalitní vzdělávací program. Je zaměřena na odborné znalosti a prodejní dovednosti s důrazem na potřeby zákazníka v oblasti nemovitostí. Makléři skládají náročné zkoušky, na jejichž základě jsou certifikováni.