Pronájem atypického bytu 164m2 Praha 2 – Vinohrady

24.000CZK

Informace o nemovitosti

Chcete bydlet v centru na Vinohradech a přitom v naprostém klidu? Pak neváhejte a využijte jedinečnou příležitost si pronajmout mezonetový byt v Americké ulici v 6 patře s novým výtahem, který je 50 metrů od Náměstí Míru.

Byt je rozdělen na dvě podlaží s tím, že spodní patro má celkovou výměru 113 m2, zde se nachází zádveří, WC, prostor s kombinovaným plynovým kotlem Vailant, který slouží pro ohřev vody a zároveň pro ohřev ústředního topení, chodba, jídelna s novou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči. Koupelna s rohovou vanou, Velká centrální místnost sloužící jako obývák a ložnice. V horním patře, které má celkem 51m2 se nachází dvě místnosti, které mají snížené stropy a většinou sloužily na přespání, nebo jako pokojíčky pro děti (výška do hřebene je 1,6m, jsou tady skutečně nízké stropy, pro děti ideálně do 8 let věku) .

Dále se skrz horní patro dostaneme po dřevěném schodišti na terasu, kde je oáza klidu a ani ruch z ulice tady nevnímáme. Terasa je orientovaná do vnitrobloku a má celkem 15,5 m2. V celém bytě jsou instalované světlé koberce, které jsou právě nyní průmyslově vyčištěné.

Byt je umístěn v čistém, tichém domě a pakliže hledáte klid, tak je to pro Vás ta pravá nemovitost. Vinohrady vždy byly vnímány jako prestižní adresa s nádhernou atmosférou, kde v ulicích je nepřeberné množství obchodů, kaváren a restaurací. Plná občanská vybavenost v místě, vynikající spojení MHD, kousek od domu Havlíčkovy sady, Riegrovy sady, Park Folimanka.

Plány

Půdorys podkroví

  • ID: 18654
  • Zobrazení 698