Pronájem bytu 1+kk v osobním vlastnictví 29 m², Praha 10 – Hostivař

Informace o nemovitosti

Chtěli byste bydlet v cenově dostupném soukromí? Mám zde pro vás nově v nabídce k pronájmu hezký byt 1+kk s komorou, nedaleko Hostivařské přehrady.

Byt se nachází v 1. patře panelového domu, který je po kompletní rekonstrukci včetně vnitřních prostor. Plastová okna bytu jsou orientována na jihovýchodní stranu s výhledem na meandr Botiče, kde toto místo přímo vybízí k procházkám a relaxaci. Samotný byt sestává z hlavní obytné místnosti s kuchyňským koutem, komorou, předsíní, kde je k dispozici šatní skříň, koupelnou s vanou, kde je připravené připojení na pračku a samostatným WC.
Byt se pronajímá částečně zařízený, tak jak je na fotografiích mimo sedačky, bílého konferenčního stolku, koberců malého formátu a dekoračních květin. Kuchyně je vybavena elektrickým čtyřplotýnkovým sporákem s troubou, digestoří a lednicí. Koupelna a WC jsou po rekonstrukci, chodba a komora s novou podlahovou krytinou (linoleum).

Celková výměra bytu je 29,5m2, kde hlavní obytná místnost má výměru 20,4m2, komora 2m2, chodba 3,7m2, ostatní zbylá plocha výměry bytu připadá na koupelnu a WC.

Bezproblémová dopravní obslužnost, plná občanská vybavenost, nákupní centrum Vivo! v docházkové vzdálenosti, Hostivařská přehrada a mnoho dalšího v nejbližším okolí.

Měsíční nájem včetně všech poplatků na dvě osoby a včetně elektřiny činí 10.800,- Kč.
Vratná kauce 11.000,- Kč.
Odměna RK 10.000,- Kč + DPH.

Pro další informace a prohlídky jsem vám plně k dispozici.

  • ID: 19817
  • Zobrazení 127