Prodej rodinného domu 4+1 s garáží, Pertoltice pod Ralskem

2.950.000CZK

Informace o nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi rodinný dům 4+1 s garáží a velkou halou vhodnou k podnikání. Zastavěná plocha RD je 151m2 + 99m2 haly. Dům se nachází v oblasti s nejzachovalejším ekosystémem v ČR a příroda v okolí tomu plně nasvědčuje. Budova byla postavena kolem roku 1900 a od té doby prošla mnoha úpravami.

V roce 1992 byla přistavena garáž, kde se nachází montážní jáma, dílna, kotelna a zadní trakt budovy. V roce 2004 se realizovala přístavba ocelové haly, která je obložena hliníkovými panely a původně sloužila k parkování kamionu. Nyní poskytne např. vhodné zázemí pro živnostníky, jako sklad, nebo pro sběratele automobilů. Obytné přízemí je téměř po celkové velmi vkusné rekonstrukci, kde dominuje kuchyň sladěná do přírodního dřeva s obývací místností. Zde jsou okna dřevěná, špaletová.

V koupelně a WC jsou nová – plastová. Vstupní dveře jsou rovněž nové – plastové. Podlahy jsou v koupelně, na WC a v zádveří keramické, v chodbě je položena plovoucí podlaha, v kuchyni vinyl a v obývací místnosti koberec.

V prvním patře, do kterého se vstupuje po novém dřevěném schodišti, se nachází 3x ložnice se šatnou. Zde jsou nová plastová okna, podlahy dřevěné s koberci.

V celém domě je nové ústřední topení vedené v mědi, o vytápění se stará automatický kotel na uhlí. Celý dům je podříznutý a odizolovaný proti vlhkosti. Dům je napojen na obecní vodovod, elektrickou síť (240 a 400V), odpadní vodu jímá septik.

Stavba je částečně podsklepena. Na zahradě jsou ovocné stromy a několik okrasných keřů. Zdejší půda je velmi úrodná a vhodná pro pěstování.

Plány

Klikněte zde pro Půdorys přízemí domu

Klikněte zde pro Půdorys 1. patro domu

  • ID: 18645
  • Zobrazení 1222