Prodej penzionu, Špindlerův Mlýn

Možnosti

  • Administrativní podpora
  • Elektřina
  • Plyn
  • voda

Informace o nemovitosti

Prodej Penzionu ve Špindlerově Mlýně

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi rodinný penzion ve velmi žádané lokalitě Špindlerova Mlýna–Bedřichov. Jedná se o velmi hezky řešený a efektivně využitý objekt. Spodní dvě patra jsou vyzděna z pálených cihel CD INA, zateplena polystyrenem, vrchní dvě patra jsou tvořena dřevěným skeletem s vyzdívkou a zateplena vatou ORSIL. Budova má celkem 4 NP, kde v přízemí je zařízen ski a cyklo servis, technické zázemí a garáž.

Výhodou je parkování přímo před domem pro 8 vozů na vlastním pozemku. V 1.p. se nachází prostorná jídelna, kde je možnost podávání snídaní, k tomu slouží i plně zařízená kuchyně, dvě letní terasy a další kuchyně, kterou využívají hosté. Ubytovací kapacita na pronájem v 1-3 NP je celkem 18 lůžek ve 2-4 lůžkových pokojích + studio pro rodinu.

V nejvyšším patře je byt majitelů, ze kterého je výhled na Hromovku a do údolí na Labe. Tento byt je řešen jako 3+KK a je velmi vkusně zařízen: disponuje dvěma koupelnami, krbovými kamny s výměníkem, dvěma ložnicemi, obývákem s rohovou pracovnou, v bytě jsou plast. okna s trojskly (v ostatních částech budovy jsou plast. okna s dvojskly a v přízemí ve ski servisu jsou dřevěná eurookna).

V celém penzionu jsou instalovány dveře z masivu/dýha Sapeli, ze společné chodby do pokojů protipožární. Všechny pokoje disponují sociálním zařízením, čtyřlůžkové pokoje mají navíc vlastní kuchyňku. Celý objekt vytápí ústřední topení s kotlem na plyn, vodu ohřívají dva 180L plynové bojlery (ve vrchním bytě je el. 60L bojler).

Hlavní budova byla kolaudovaná v roce 1992, v roce 2004 ski servis, v roce 2009 jídelna. Centrum Špindlerova Mlýna 7 min pěšky, ski bus 200m, MHD 400m, aquapark 600m, dětské hřiště 400m, letní koupaliště 700m, v okolí množství turistických tras, běžkařské tratě, lyžařské střediska Medvědín, Svatý Petr a Hromovka.

Výhodná investice se zajímavými výnosy, penzion se prodává plně zařízený.
Energetická náročnost budovy spadá do kat. D

Pokud tato nemovitost splňuje právě Vaše představy, neváhejte mě kontaktovat.

Video

Plány

1. přízemí

1. nadzemní podlaží

2. nadzemní podlaží

3. nadzemní podlaží

3D Půdorys - přízemí

3D Půdorys - 1. nadzemní podlaží

3D Půdorys - 2. nadzemní podlaží

3D Půdorys - 3. nadzemní podlaží

  • ID: 19527
  • Zobrazení 1432