Prodej nájemního domu 860 m², Česká Lípa

12.500.000CZK

Možnosti

  • Balkon
  • bazén
  • Krb
  • Pevný internet
  • Security System

Informace o nemovitosti

Prodej činžovního domu v České Lípě se zahradou

Exkluzivně nabízíme polyfunkční bytový dům se zahradou v historickém centru České Lípy po kompletní starší rekonstrukci.
Objekt postavený v druhé polovině 19.století má velmi hezké kamenné prvky. Dominuje zde točité schodiště, které prochází celým domem a krakorce směrem do zahrady, které v dobách minulých vynášely pavlače.
Nemovitost má celkem pět podlaží o celkové užitné ploše přes 860m2. Dům je celkově podsklepený. Suterén, mimo skladovacích prostor, slouží částečně i jako bytová jednotka. V 1NP se nachází provozovna čalounictví, dva apartmány k pronájmu a skladovací prostory. Ve 2NP je jedna bytová jednotka 4+1 o celkové výměře přes 91m2 a druhá bytová jednotka 3+1 o celkové výměře přes 70m2. Ve 3NP jsou rovněž dvě bytové jednotky (4+1 – 91m2 a 3+kk – 70m2). Na půdě, která má více jak 170m2, lze vybudovat půdní vestavbu (výška hřebene je zde 5,3m).
O vytápění se starají elektrické kotle (vytápěcí sazba) a kotel na pevná paliva. Jsou napojené na ústřední topení a částečně také na podlahové topení. V suterénu jsou též krbová kamna. Ohřev vody zajišťují bojlery.
Na zahradě se vzrostlými stromy je k dispozici vytápěný bazén s pískovou filtrací, dětský koutek, zděný gril a mnoho dalšího.
Budova není kulturní památkou, je pouze v památkové zóně. Je zde velmi dobrá domluva na památkovém, stavebním i územním plánování. Dle územního plánování může být až 80% podlahové plochy budovy využito k jinému účelu než k bydlení.
Možnost přístavby směrem do zahrady o celkové zastavěné ploše až 140m2.
Velmi zajímavé výnosy s rychlou návratností investice.
Díky své poloze a dispozici je nemovitost vhodná jak k bydlení, tak i k bydlení spojeného s podnikáním, nebo jako sídlo firmy.
Další podrobnosti o nemovitosti k dispozici u makléře – detailní plochy, stavební plány, výnosová tabulka, územní plánování, PENB.

Video

  • ID: 19573
  • Zobrazení 1302