Prodej bytu 4+kk 93.5 m² Praha 10

Informace o nemovitosti

Prostor, to je to, o co člověk bojuje celý život. V tomto skvělém bytě o dispozici 4+KK ho budete mít opravdu dostatek. Více jak 86 m2 podlahové plochy Vašeho nového bytu Vám poskytne velkorysé soukromí ve čtyřech od sebe oddělených pokojích. Obývací pokoj na který navazuje kuchyně, je velmi vkusně zařízena a jistě oceníte její praktičnost. Prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem, dvojumyvadlem, která má více jak 6 m2 velikost bytu jenom potvrzuje. K tomu velká vstupní hala, kde je dostatek místa na vestavěné skříně. Ani Vás nenapadne, že byt se nachází v panelovém domě, protože který panelový byt má rovnou dvě toalety? Nebojte se, nikdo Vám dupat nad hlavou nebude, byt je umístěn v posledním – pátém patře, odkud je nádherný výhled do dáli. I orientace bytu je velmi výhodná, obývací pokoj s kuchyní a jedním pokojem jsou orientovány jihozápadním směrem. Zbývající dva pokoje na chladnější severovýchodní stranu. Do tohoto bytu se můžete ihned nastěhovat, nejsou zde potřeba žádné investice. Jako třešničkou na dortu je komora na patře, která k bytu náleží a prostorově je velmi skladná. Celková plocha dle evidenčního listu spoluvlastnického podílu je 93,3 m2.

K tomu perfektně fungující SVJ bez půjček a dluhů, dům po celkové rekonstrukci včetně vnitřních prostor, k dispozici kolárna v suterénu…

Bezproblémová dopravní obslužnost, nákupní centrum Vivo! v docházkové vzdálenosti, Hostivařská přehrada a mnoho dalšího v nejbližším okolí.

V případě vyššího počtu nabídek bude prodej realizován formou aukce (elektronické obálkové metody) nejvýhodnější nabídce.

Zaujal Vás tento byt?

Tak se mi ozvěte a přijďte se přesvědčit.

Budu se na Vás těšit na prohlídce.

Video

  • ID: 19748
  • Zobrazení 2333